Apartmánový dom Kriššák — B

+421 (0)907 943 512 

Samostatný vchod a parkovanie...

Apartmán Kriššák - B so samostatným vchodom a monitorovaným parkoviskom priamo pri objekte pre tri auta. Objekt je zabezpečený alarmom. 

Tri spálne s kúpeľňou, balkón, ...

Jedna spálňa s kúpeľňou a WC na prízemí. Dve spálne so samostatnou kúpeľňou a WC a samostatné WC na poschodí. TV-SAT, WiFi.

Kuchyňa, spol. miestnosť s terasou, krb...

Priestranná spoločenská miestnosť prepojená s vybavenou kuchyňou a posedením, krb, TV-SAT, WiFi internet a terasa s výhľadom na hory.

Apartmán  B — Fotogaléria

Samostatný, dvojposchodový apartmán s vlastným vchodom a parkoviskom pre max. 3 auta. Tri spálne s vlastnou kúpeľňou a WC, TV-SAT, spoločenská miestnosť, kuchyňa.

V pípade, že máte viac otázok alebo si chcete overiť dostupnosť Vášho termínu, smelo nás kontaktujte alebo nám pošlite správu pomocou nášho online kontaktného formulára

CENNÍK UBYTOVANIA - 2024

Celý apartmán pre max. 8 osôb

2+1, 2+1, 2 os., spol. miestnosť, kuchyňa, ...

 256.-E / noc

Celý apartmán pre 6 osôb

2+1, 2+1, spol. miestnosť, kuchyňa, ...

222.-E / noc

Celý apartmán pre 4 osoby.

2 os., 2 os., spol. miestnosť, kuchyňa, ...

 160.-E / noc

Ceny sú bez 10% DPH. V cene nie je zahrnutý ubytovací poplatok €0.80,-/os./noc. Vianoce, Silvester, Veľká Noc - cena na dotaz.

Apartmánový dom Kriššák sa nachádza v obci Ždiar. Novopostavený apartmánový dom disponuje celkovou kapacitou pre 16 osôb v dvoch totožných apartmánoch. Ponúkame Vám dva moderne vybavené apartmány s kapacitou pre 8 hostí, pričom každý apartmán má samostatný vchod a parkovisko pre tri autá pre kždý z apartmínov. 

V každom apartmáne nájdete na prízemí spoločenskú miestnosť s krbom, TV-SAT, pohovkou a terasou, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským sedením a dvojlôžkovú spálňu s vlastnou kúpeľňou a WC. Na poschodí sa vyspíte v dvoch trojlôžkových spálňach s televízorom. Izba č. 3 disponuje francúszkym balkónom s výhľadom na Belianske Tatry.

Na poschodí nájdete aj kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou a ešte jednu samostatnú toaletu. Apartmán A má terasy orientované na juh a západ. Apartmán B má terasy orientované na západ a sever. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a parkovanie priamo pri objekte. Exteriér je kontrolovaný kamerovým systémom s alarmom.

Kde nás nájdete:

KONTAKTUJTE NÁS


Apartmánový dom Kriššák - B
Ždiar 808, 05955, Belianske Tatry

Telefónne číslo:
+421 (0)907 943 512

Email adresa:
jkr551@gmail.com

NEAVÄZNÁ ONLINE REZERVÁCIA

Pozrite si tiež ďalšie možnosti ubytovania

Apartmánový dom Kriššák - A

Komfortný apartmán s vlastným vchodom a parkoviskom, tri spálne, kuchyňa, terasa, ...

Apartmánový dom - A

Privát Kriššák II - Ždiar 551

Tri apartmány, 5 izieb s kúpeľňou, spol. miestnosť, kuchyňa, sauna, maximálna kapacita: 28 osôb.

Privát Kriššák II.

Privát Kriššák I - Ždiar 550

Tri izby s balkónom, spoločenská miestnosť, kuchyňa s posedením...

Privát Kriššák I.